
| Consens B.V. |
| Treubstraat 17 |
| 2288 EH Rijswijk (ZH) |
| tel: 070 - 390 72 74 |
| fax: 070 - 390 76 70 |
| info@consens.nl |
Consens heeft jarenlange ervaring met het uitvoeren van infrastructurele projecten. Migratie- en implementatieprojecten zijn de basis van een breed portfolio met gedegen kennis van projectuitvoer.
Wij zijn ons ervan bewust dat ICT een complex vraagstuk kan zijn voor organisaties. In dit informatietijdperk is inzet van ICT noodzakelijk om de concurrentie voor te blijven. Dit gegeven is voor ons essentieel om ICT zo effectief en efficiënt mogelijk naar uw wens en tevredenheid toe te passen binnen uw organisatie.
Wij leveren pragmatische integrale oplossingen door de inzet van innovatieve technologie. Of het nu gaat om een complex migratieproject of een onafhankelijk advies, wij voorzien u graag van de juiste expertise.
Ons zeer ervaren team van hoogopgeleide specialisten voert de opdrachten uit. Het is voor ons vanzelfsprekend dat de meeste projecten uitgevoerd worden op basis van een resultaatverplichting. Om de juiste invulling te geven aan de kennisgebieden, hebben wij de volgende kernactiviteiten voor onze opdrachtgevers:
• Advies
• Ontwerp & architectuur
• Implementatie
• Migratie
• Troubleshooting
• Review
• Technology partners
Om de oplossingen te realiseren, hebben wij een select aantal technologypartners. De divisie infrastructuur is gecertificeerd bij de volgende technologypartners: Microsoft, Cisco, Symantec, HP, VMWare en Quest.
Onze medewerkers hebben de hoogst mogelijke certificeringen van de technologypartners, zoals: Microsoft MCITP, Cisco CCIE en HP Master ASE. Onze kennis, kunde en ervaring wordt gebundeld bij opdrachtgevers zodat hier een unieke combinatie van hoogwaardige kennis ontstaat en innovatieve oplossingen geboden worden met bestaande technologie.
Doordat wij Microsoft Gold Certified Partner zijn en gekwalificeerd voor bijna alle competenties gebaseerd op technische kennis en zakelijke deskundigheid, behoren we tot een selecte groep ICT-dienstverleners. De competenties zijn behaald via een combinatie van getoetste klantreferenties en certificeringen van onze medewerkers. Consens toont hiermee aan te beschikken over up-to-date gecertificeerde medewerkers en aantoonbare referenties van specifieke oplossingen, gerealiseerd bij een grote groep klanten. Consens voldoet hiermee aan de allerhoogste eisen die Microsoft aan haar partners stelt.
Interesse in deze dienst? Stuur uw gegevens naar info@consens.nl en wij nemen zo snel mogelijk contact met u op om een afspraak te maken. Bellen kan natuurlijk ook met telefoonnummer 070-3907274 waar een van onze enthousiaste medewerkers klaar staat om u te helpen!